Smallville Fan Sitesi
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

En son konular
» Bölüm 2:Shield (Kalkan)
Allison Mack'ten 10. Sezonla İlgili Tüyolar... EmptyÇarş. Eyl. 29, 2010 4:50 pm tarafından Clark Kent

» 10. Sezon Başladı
Allison Mack'ten 10. Sezonla İlgili Tüyolar... EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 5:06 pm tarafından Clark Kent

» Prömiyer:Lazarus
Allison Mack'ten 10. Sezonla İlgili Tüyolar... EmptyPtsi Eyl. 27, 2010 5:00 pm tarafından Clark Kent

» Prömiyer:Lazarus
Allison Mack'ten 10. Sezonla İlgili Tüyolar... EmptyPaz Eyl. 26, 2010 10:44 am tarafından Clark Kent

» Yeni Düşmanla Tanışın: Darkseid!
Allison Mack'ten 10. Sezonla İlgili Tüyolar... EmptyPaz Eyl. 12, 2010 10:24 am tarafından Clark Kent

» Yardımcı Yapımcıdan İpuçları
Allison Mack'ten 10. Sezonla İlgili Tüyolar... EmptyC.tesi Eyl. 11, 2010 10:13 am tarafından Clark Kent

» Justice League
Allison Mack'ten 10. Sezonla İlgili Tüyolar... EmptyPerş. Eyl. 02, 2010 12:38 pm tarafından Clark Kent

» Korkulan Oldu:Son Sezon
Allison Mack'ten 10. Sezonla İlgili Tüyolar... EmptyPerş. Eyl. 02, 2010 12:27 pm tarafından Clark Kent

» 10.Sezon'un İlk Bölümü:Lazarus
Allison Mack'ten 10. Sezonla İlgili Tüyolar... EmptyPerş. Eyl. 02, 2010 12:15 pm tarafından Clark Kent

Tarıyıcı
 Kapı
 Indeks
 Üye Listesi
 SSS
 Arama
10. Sezon Başladı

Ptsi Eyl. 27, 2010 5:06 pm tarafından Clark Kent

Allison Mack'ten 10. Sezonla İlgili Tüyolar... Cw-smallville-prt-episode1001_076951-5270eb-281x374

Kartların son kez çekileceği son sezon başladı!

İlk bölümün;
konusuna buradan ,
kendisine ise buradan ulaşabilirsiniz.

Yorum: 0

Giriş yap

Şifremi unuttum

Allison Mack'ten 10. Sezonla İlgili Tüyolar...

3 posters

Allison Mack'ten 10. Sezonla İlgili Tüyolar... Empty Allison Mack'ten 10. Sezonla İlgili Tüyolar...

Mesaj tarafından Clark Kent C.tesi Tem. 10, 2010 11:11 am

Allison Mack(Chloe), 10. sezonla ilgili önemli bir röportaj verdi.Kısa ama öz olan bu röportajda, birtakım ilginç bilgi de ele geçirildi.

İŞTE O RÖPORTAJIN ÇEVİRİSİ:

[Resimleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

"Smallville'la ilgili son haber 9. sezondan sonra bir başka sezon daha olabileceği.Tom 9. sezon ve 10. sezon için anlaşma imzaladı, yani dizi 10. sezona kadar sürecek(Muhtemelen).
Gelecek sene kontratımı dolduruyorum ve karakterimi oynamamanın vereceği boşluğu kapatacak yeni ve heyecanlı bir yol alıyorum.Vancouver'da yaşamayı seviyorum, dünyadaki en güzel şehirlerden biri.Oranın her şeyini seviyorum, insanını, yemeğini, havasını, orada inşa etiğim hayatı...Harika bir şey."
Aktris Allison Mack

Buradan diziyle aldığımız çok önemli bir mesaj var: Chloe gidiyor, Clark da Tom Welling'le devam ediyor.Chloe'nin gitmesine başka üzülen varsa, bilsinler ki kesinlikle katılıyorum.9 sezondur Clark dışında hep kalan tek karakter oydu, çok alıştık kendisine. Sad Sad

Röportajın aslı aşağıda:

Spoiler:

Kaynak:[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

NOT: Çeviri bana aittir.
Clark Kent
Clark Kent
Admin

http://smallville.yetkinforum.com

Allison Mack'ten 10. Sezonla İlgili Tüyolar... Empty Geri: Allison Mack'ten 10. Sezonla İlgili Tüyolar...

Mesaj tarafından The Super-Hero Ptsi Tem. 12, 2010 11:30 am

Nee olamaz Chloe'miz gidemez... Crying or Very sad
Ama emeğe saygı o kadar çevirmişsin Smile
The Super-Hero
The Super-Hero

Allison Mack'ten 10. Sezonla İlgili Tüyolar... Empty Geri: Allison Mack'ten 10. Sezonla İlgili Tüyolar...

Mesaj tarafından Clark Kent Salı Tem. 13, 2010 10:12 am

Bence de. Sad
Aynı fikirde olmana sevindim.
Clark Kent
Clark Kent
Admin

Mesaj tarafından ozenc86 Perş. Tem. 15, 2010 5:53 pm

aaa o zaman tadı kaçar yaf dizinin...
ozenc86
ozenc86

http://www.sanalmaster.yetkinforum.com

Mesaj tarafından Clark Kent Cuma Tem. 16, 2010 10:03 am

Değil mi...
Anlaşılan Chloe yeni sezonda birkaç bölüm dışında görünmeyecekmiş. Sad
Clark Kent
Clark Kent
Admin